• Hakkımızda
 • 2009 yılında şahsi olarak çalışmaya başlamış ve bugünlere “TANTUNİ BİZİM İŞİMİZ” diyerek, kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak gelmiştir. 2012 yılında limited şirketi haline gelen Salih Usta Tantuni 2017 yılında A.Ş. olarak 4 adet şube açmıştır.

  Kalite ve lezzet konusunda ödün vermeyen Salih Usta, lezzetin keyfini doruğa taşımaktadır. Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçilmiş olan üreticiler tarafından tedarik edilmektedir.

 • Misyonumuz
 • Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektörde aranılan işletme olarak nesiller boyu değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verme bilincine sahip, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, en mükemmel sonuca ulaşmaktır.

  Ana faaliyet alanımız olan restoran hizmet sektöründe kendi uzman kadrosu ile standartların üzerinde hizmet vermektir.

  Başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle damak tadı kalitesine değer katmayı ilke edinerek yiyecek içecek sektöründeki her türlü gelişme ve yeniliği takip ederek en verimli ve temiz şekilde hizmet vermektir.

 • Vizyonumuz
 • Kusursuz hizmet için sürekli gelişme bilinci taşıyan, kalite ve hijyen standartlarına uygun ürünler temin eden, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında üretim gerçekleştiren ve depolayan, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktadır.

  image

  Salih Usta Tantuni Biftek Salonu

  Sizin için özenle hazırladığımız et ve biftek tantuni çeşitlerimiz ile Mersin'de Kushimato Sokağı, Forum Alışveriş Merkezi, Babil ve Kuyuluk mevkiinde olmak üzere 4 şubede hizmet vermekteyiz.

  Profesyonel Personel

  Konusunda uzman profesyonel ekibimiz ile sizlere en üst seviyede hizmet vermekten gurur duymaktayız.

  Eşsiz Lezzetler

  Özenle seçilen besi hayvanlarımız tamamen hijyenik olarak dinlendirilerek sizlere eşsiz lezzetler sunmaktayız.

  Hızlı Servis

  Yemeğinizi dumanı üstündeyken tadabilmeniz için özenle seçilmiş servis personellerimiz tarafından hizmet vermekteyiz.